تائید
فروش مسکونیآپارتمان192م آکواریوم/24متری/مینیمال/نگین سعادت آباد

192م آکواریوم/24متری/مینیمال/نگین سعادت آباد

2 سال پیش در تهران

متراژ
192
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
40٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
208٬333٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
6
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات

⬅️واحد

▪️192متر 3 خواب بزرگ(دو خواب مستر)
▪️آکواریوم نورگیری از سه جهت
▪️ویو مشجر و زیبا و بدون مشرف

⬅️مشاعات
▪️سونا و استخر و جکوزی بزرگ و مجهز
▪️لابی+روف گاردن سالن اجتماعات
▪️2پارکینگ سندی

➕برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•
➕املاک خانه ایران با سالها سابقه در امر خرید و فروش درخدمت شماست