تائید
فروش مسکونیآپارتمان194 متر4 خواب،نور مال و جنوب،دسترسی

194 متر4 خواب،نور مال و جنوب،دسترسی

1 سال پیش در تهران

متراژ
194
ساخت
1388
اتاق
4
قیمت کل
34٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
175٬257٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⬇️ توضیحات واحد فوق :

◻ دسترسی عالی
تاپ لوکیشن

*سندشخصی*(بدون ریشه )

◻4خواب ( ،مستردارای کلوزت روم)

◻پنجره های تمام قد

◻️تراس قابل چیدمان و کاربردی

◻پلان تفکیک شده
(سالن بزرگ یک تیکه دارای تی وی روم مجزا شده با طراحی مدرن)

◻نور پردازی مدرن داخل واحد

◻بالکن کاربردى و قابل چیدمان

◻شیرآلات سرویس ایتالیایی ، شیرآلات آشپزخانه آلمان

————————————————

جهت گرفتن اطلاعات بیشتر و رزرو زمان بازدید تماس حاصل فرمایید

⚜️خرید امن و دلنشین را با ما تجربه کنید ⚜️

آرش اسلامی************
********