تائید
فروش مسکونیآپارتمان195 متر / طبقه 6 فول امکانات / ابومسلم

195 متر / طبقه 6 فول امکانات / ابومسلم

3 روز پیش در رضوان

متراژ
195
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏15,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام ارادت
متراژ : 195 متر
تعداد اتاق : 3 خواب
طبقه ی 6 از 6 ( تک واحدی )
پارکینگ : اختصاصی بدون مزاحمت
فول امکانات و خیلی شیک

قیمت : 15 میلیاردو 600 میلیون تومان
-
مشاور و امین شما : علوی
جهت بازدید و یا اطلاع از فایل های دیگر، همین حالا با ما تماس بگیرید

⚜️ مشاورین املاک نیلی
- با 4 دهه سابقه مشاوره
- مشاوره در زمینه های خرید و فروش، رهن و اجاره، مشارکت در ساخت