تائید
فروش مسکونیآپارتمان195 متر ولنجک - غرق در نور - ویو کارت پستالی

195 متر ولنجک - غرق در نور - ویو کارت پستالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
195
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
59٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
302٬564٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
9
ولنجک - خیابان های عریض و مشجر
با دسترسی عالی
برج باغ سوپرلوکس
احداث شده در 2000 متر زمین
700 متر لابی مجلل
2 لاین آسانسور
بیش از 20 آیتم مشاعات هتلینگ
نقشه ی ژرنالی بدون یک سانت پرتی
غرق در افتاب جنوب
رو به حیاط با چشم انداز مشجر و جذاب
تراس قابل چیدمان
آشپزخانه فول فرنیش
2 پارکینگ سندی باکس
توضیحات این واحد شنیدنی ست
دیبا