تائید
فروش مسکونیآپارتمان195 متری / نوکلاسیک/رحمانیه

195 متری / نوکلاسیک/رحمانیه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
195
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
عرض ادب و احترام

مجموعه ای عیانی و درخور تحسین واقع در بهترین فرعی الهیه با سازه ای
مهندسی ساز، مستحکم، با بروز ترین متریال

ظرافتی بی اندازه در طراحی و اجرا
ویو ابدی بدون مشرف

195 متر پلان کاملا کاربردی و خوش ساخت
نشیمن عمومی و خصوصی
بالکن بزرگ و قابل چیدمان
3 خواب نورگیر با پنجرهای قدی
پارکینگ های باکس و اختصاصی
طراحی شده به سبک نوکلاسیک
روف گاردن چهارفصل،الاچیق،فضایه سبز،ابنما،سینما روباز

سند در دست اقدام تا چند ماه آینده
300 میلیون برای سند کسر می شود
قابلیت رهن تا سقف 1 میلیارد

!! لطفا جهت اطلاعات بیشتر فقد تماس حاصل فرمایید!!

کارشناس فروش و مشاور :
سلیم