تائید
فروش مسکونیآپارتمان195متر 3خواب/تک واحدی/دکتر حسابی

195متر 3خواب/تک واحدی/دکتر حسابی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
195
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬974٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅️فروش آپارتمان
✅️3خواب به متراژ
✅️195متر
✅️یک خواب مستر
✅️تک واحدی
✅️سند ملکی
✅️20 متر حیاط اختصاصی
مشاور شما:سبحانی