تائید
فروش مسکونیآپارتمان195متر/ دو بر/ تک واحدی/پروین

195متر/ دو بر/ تک واحدی/پروین

2 هفته پیش در سروستان

متراژ
195
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏21,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,743,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
مشاور: زهرا جعفری

195 متر طبقه اول
و 185 متر زیر همکف با حیاط اختصاصی
سازنده بنام
حدود 10 درصد برای سند میتونید کنار بزارید
اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.