تائید
فروش مسکونیآپارتمان195متر3خواب/خریدی هوشمندانه/رونیکا پالاس

195متر3خواب/خریدی هوشمندانه/رونیکا پالاس

2 سال پیش در تهران

متراژ
195
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
20٬475٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬000٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
11
✨️با نام و یاد ایزدِ یکتا

➖️195متر3خوابه،نوساز کلید نخورده،هم قیمت ساختمان 20 سال ساخت منطقه‼️دارای نقشه ای بسیار عام پسند بدون یک سانت پرتی،دارای یک خواب مستر،لاندری(رختشویی)،واحد فول امکانات

➖️امکانات ویژه هتلینگ برجها اعم از،سالن اجتماعات،سالن ورزشی،لابی من 24 ساعته،سالن سینما،کتابخانه،مهدکودک،کافی شاپ و آیتم های شنیدنی دیگر میباشد.

➖️ضمنا آپشن خاص و ویژه این واحد قیمت ارزنده ای هست که نسبت به منطقه پروژه رونیکا پالاس داره، پارامترهای زیادی وجود داره که شما رو توجیه کنه که از رونیکا پالاس خرید کنید...

➖️برای شنیدن دلایل خرید رونیکا پالاس توصیه میکنم یکبار هم از ما مشورت بگیرید، مطمئن باشید اولویت اول مامشاوره صادقانه به شما دوستان میباشد.وآشنایی با شما باعث افتخار...

ارادتمند شما〽️رَستاک