تائید
فروش مسکونیآپارتمان196متر 3خواب/تک واحدی/شهرک آرین

196متر 3خواب/تک واحدی/شهرک آرین

1 سال پیش در شیراز

متراژ
196
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬244٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
........................
✅️195متر 3خواب
✅️تک واحدی
✅️شمالی جنوبی
✅️سند ملکی
✅️نورپردازی
✅️یک خواب مستر
✅️دارای حیاط اختصاصی
✅️به متراژ 20 متر
مشاور شما:سبحانی