تائید
فروش مسکونیآپارتمان197 متر فول مشاعات کلید نخورده سعادت آباد

197 متر فول مشاعات کلید نخورده سعادت آباد

1 سال پیش در تهران

متراژ
197
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
73٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
370٬558٬000 تومان
طبقه
7
آپارتمان 197 متری فول مشاعات برند
با نقشه ای بروز
و خوش چینش

سالن نورگیر با پنجره قدی و
تراس
قابل چیدمان
3 خواب خوش قواره با کمد دیواریهای فراوان
یک خواب مستر

آشپزخانه عریض در قلب نقشه به سبک روز

2پارکینگ سندی

املاک آلما VIP