تائید
فروش مسکونیآپارتمان197متر/2پارکینگ/فول مشاعات/مرواریدها

197متر/2پارکینگ/فول مشاعات/مرواریدها

2 سال پیش در تهران

متراژ
197
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
39٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
198٬984٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ بازدید از این واحد استثنایی رو از دست ندهید⚜️

✅197 متر خوش نقشــه
✅3خواب بزرگ+ 2 مستر روم
✅فول بازسازی شده
✅ ملک شمالی و واحد رو به جنوب
➖➖➖➖➖
✅ بالکن بزرگ و قابل چیدمان
✅ 2پارکینگ سندی باکس
✅ 2عدد انباری بزرگ
✅ مشاعات آبی؛ استخر و سونا و جکـوزی
➖➖➖➖➖
✅ بهترین لوکیشن سعادت آباد
✅ فروشنده واقعـی و قابل تخفیف
➖➖➖➖➖
⭕️ بازدید هروز از ساعت 10 الی 17
با ما هماهنگ باشید کلید در اختیار
➖➖➖➖➖
⚜️ مهندس مهران دهقان
کارشناس رسمی املاک و مستغلات
مشاور شما در کلیه امور ملکی