تائید
فروش مسکونیآپارتمان197متر تک واحدی/ شاهکار معماری/ تک بازدید

197متر تک واحدی/ شاهکار معماری/ تک بازدید

2 سال پیش در تهران

متراژ
197
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
30٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
154٬822٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
درود فراوان

▪️❌از این آگهی به سادگی عبور نکنید❌▪️

⚜جنت آباد جنوبی...(لاله شرقی)⚜

❗197متر / 3 خواب❗

❗نوساز کلید نخورده❗

❗تک واحدی❗

❗طبقه پنجم❗

❗نور و نقشه بینظیر❗

❗متریال برند وارداتی❗

❗مشاعات آبی فعال و روف گاردن تجهیز شده❗

⚜تخلیه / بازدید آزاد⚜

▪️کارشناس فروش و قیمت گذاری واحد های 3 و 4 خواب منطقه

▪️اکبری