تائید
فروش مسکونیآپارتمان198متر مارکدار فول مشاعات سعادت آباد

198متر مارکدار فول مشاعات سعادت آباد

1 سال پیش در تهران

متراژ
198
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
73٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
368٬686٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
7
✨سازه ای برند از سازنده برندو خوش نام
منطقه 2

✨واحد 198 متری فول مشاعات

✨متریال روز با نقشه ای فوق العاده
خوش چینش

✨سالن نورگیر با پنجره قدی و تراس
قابل چیدمان

✨3 خواب خوش قواره با کمد دیواریهای فراوان
یک خواب مستر

✨آشپزخانه عریض در قلب نقشه به سبک روز

✨سیستمهای هوشمند برای راحتی هر چه
بیشتر شما

✨2پارکینگ سندی
✨ انباری
✨دو لاین آسانسور

✨لابی مجلل و مجهز دارای فضاهای تفکیک شده
✨سالن اجتماعات وسیع و تجهیز شده
✨سالن بیلیارد

✨استخر سونا جکوزی مجهز با ازتفاع سقف بالا

✨از این ساختمان همین یک واحد باقی مانده!!!

✨مشاور امور ملکی شما
✨خانم کناری Mrs Conari
✨املاک آلما VIP