تائید
فروش مسکونیآپارتمان1خواب 57متری شخصی ساز

1خواب 57متری شخصی ساز

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
57
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬175٬000 تومان
طبقه
4
⚜️گروه کارشناسان تخصصی ملکی گوهران⚜️

مشخصات ملک : 57متری خوش نقشه شخصی ساز امکانات معمولی
لوکیشن : زیباشهر
پارکینگ :مشاع
سند : تک برگ ازاد
قابلیت : قابلیت رهن200 و وام 800
توضیحات تکمیلی : با 150میلیون خانه دار شوید .
_________________________
تماس ⏪️ بازدید ⏪️ مقایسه ⏪️ خرید
کارشناس فروش جهت هماهنگی و بازدید : الماسی  
فایل های مشابه جهت فروش موجود می باشد
________________________
✅با ما در ارتباط باشید و بهترین ها را از ما بخواهید
کارگزار انحصاری املاک و مستغلات در پروژه های برند و لوکس در منطقه 
آدرس دفتر ما : داماهی نبش گوهران 15 مسکن گوهران
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن گوهران

ملک شما الویت ماست ، اعتماد شما سرمایه ی ماست ...