تائید
فروش مسکونیآپارتمان2 خواب / 121 متر / تکمیل کلید نخورده / پاسداران

2 خواب / 121 متر / تکمیل کلید نخورده / پاسداران

1 سال پیش در شیراز

متراژ
121
ساخت
1400
قیمت کل
8٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬595٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
—— ✨✨ دپارتمان تخصصی املاک ایران ✨✨ ———
‏ ▪️ IRAN REAL ESTATE ▪️
‏ DEPARTMENT

حس شیرین اولین فنجان چای را که در منزل جدید خود مینوشید برای ما نیز دلنشین است.
—————————————————————————————

▪️آپارتمان تکمیل و کلید نخورده
▫️2 خواب
▫️آشپزخانه پر کابینت
▫️سالن نورگیر جنوبی
▫️دسترسی به بلوار پاسداران فقط 3 دقیقه
▫️کوچه دنج و آرام

»»»»»»» برای هماهنگی و بازدید تماس بگیرید. «««««««

—————— [ دپارتمان تخصصی املاک ایران ] ——————

:: خرید :: فروش :: رهن و اجاره
:: تهاتر :: مشارکت در ساخت

|| جهت اطلاع از موارد مشابه تماس بگیرید. ||
▪️ بلوار پاسداران / خیابان آقایی / حد فاصل کوچه 6 و 8