تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا2 ملک 50 متری « ویلایی »

2 ملک 50 متری « ویلایی »

2 سال پیش در مشهد

متراژ
80
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬400٬000 تومان
متراژ زمین
50
✴️ درود بیکران خدمت همراهان همیشگی ✴️

____________________________________________________

♦️. موردی بسیار استثنائی و بینظیر.
♦️. سرمایه گذاری کاملا هوشمندانه
♦️. دو ملک ویلایی به هم چسبیده به متراژ 50 + 50 متر
♦️. مجزا .. و هر دو ملک در 2 طبقه مجزا
♦️. فقط حیاط هر کدام به صورت مشترک
♦️. مدارک قولنامه پشت در پشت و سند مشاع
♦️. کوچه 5 متری سر نبش
♦️. قدیمی ساز قابل بازسازی
♦️. اسکلت آهن
♦️. قابل بازسازی و قابل ساخت
♦️. با حاشیه ای خوب

____________________________________________________

❗ عزیزان حتما حتما از این مورد ارزنده دیدن فرمایید ❗

⚠️ این سرمایه گذاری بسیار هوشمندانه ⚠️
⚠️ و زود بازده خواهد بود ⚠️

♦️. حبیب حسینی. مشاور و کارشناس در امر خرید و فروش

♦️. ویلایی... آپارتمان...زمین مسکونی و تجاری

♦️. سرمایه گذاری املاک بزرگ خاتونی

❌. دفتر 1... حدفاصل چهاراه ولیعصر و هدایت 24 پلاک 60
❌. دفتر 2... میدان جانباز مجتمع تجاری پاژ طبقه 17