تائید
فروش مسکونیآپارتمان2 پارکینگ/4خواب/بر مادی

2 پارکینگ/4خواب/بر مادی

2 سال پیش در اصفهان

متراژ
255
ساخت
1391
اتاق
4
قیمت کل
19٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬294٬000 تومان
طبقه
2
⬅️کد آگهی:3836
⬅️آدرس:ناژوان
⬅️طبقه:2
⬅️متراژ:255 متر مربع
⬅️موقعیت:شمالی،جنوبی
⬅️تعداد واحد در طبقه:1
⬅️سایر توضیحات:مجموعه ای تک واحدی،بر مادی و فضای سبز،2 خواب مستر،2 پارکینگ،صفر سازی کامل انجام شده،کابینت و کمد طرح انزو،کف پارکت اسپانیایی،فر و ماکروفر تو کار،گاز صفحه ای و …

کارگزاری املاک فرزان با ارائه بهترین خدمات ملکی
شما را در تصمیم گیری بهتر یاری می نماید.

جهت خرید و فروش،مشارکت در ساخت،رهن و اجاره در محدوده مطهری/ناژوان/باغ دریاچه/خیام/مقداد/صائب/عباس آباد/آذر/اردیبهشت و …
تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر:کنارگذر شرقی بزرگراه خیام،حدفاصل پل مطهری و خیابان مقداد(آتش)

ساعت کار: 13:30 تا 9 - 21:30 تا 17
تلفن تماس:32350422 - 32374569