تائید
فروش مسکونیآپارتمان200 متر ، 2 جهت نور ، بازسازی شده کلاسیک ، طبقه 4

200 متر ، 2 جهت نور ، بازسازی شده کلاسیک ، طبقه 4

2 سال پیش در تهران

متراژ
200
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
25٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
129٬000٬000 تومان
طبقه
4
لوکیشن : جردن ، بین جردن ولیعصر

متراژ : 200 متر -> 3 خواب ، تک واحدی
کاملا بازسازی شده کلاسیک به مبلغ 2 میلیارد
یک خواب مستر بزرگ و بالکن 8 متری کاربردی و Tv room مجزا
3 خواب بزرگ و جادار ، سالن بدون یک سانت پرتی
2 جهت نور از شمال و جنوب با ویو مشجر
طبقه چهارم گل ساختمان
نمای ساختمان و مشاعات بسیار تمیز و مرتب

مشاعات : یک پارکینگ سندی و انباری
یک لاین آسانسور 8 نفره
سرایدار مقیم 24 ساعته
سند تک برگ آماده انتقال

متری : 130/000/000
کل : 25/800/000/000

تخفیف هم لحاظ میشود

قیمت ها با توجه به نوسانات بازار متغیر میباشند.

مشاور شما : سروش
املاک اعتماد