تائید
فروش مسکونیآپارتمان200 متر/تلفیقی از زیبایی و اصالت/اعیان نشین

200 متر/تلفیقی از زیبایی و اصالت/اعیان نشین

2 سال پیش در اهواز

متراژ
200
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
17٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
85٬500٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
✨گروه بزرگ املاک پایدار✨

▫️کارشناس: مهندس عباسی ▫️

مرغوب ترین سازه ها را از ما بخواهید

✨تلفیقی از هنر و معماری

✨فستیوالی از نور و نقشه
✔️پلانی تفکیک شده با چیدمانی ژورنالی

✔️ سازه ای با اصالت از سازنده و آرشیتکت بنام منطقه

✔️متریالی وارداتی و بدون نظیر از برند های روز
✔️سالنی وسیع با معماری و طراحی کم نظیر
☑️کلید اول
✔️آشپزخانه ای مدرن در برگرینده کابینت های درجه 1 از برند Enzo

✔️تراسی دلباز و دلنشین با ویویی مشجر همراه با قابلیت چیدمان
✔️ 4 خواب ها رویال سایز ،2 خواب مستر
✔️دو لاین آسانسور 9 نفره ی ایتالیایی

✔️ورودی و لابی مجلل دارای لابی من سه شیفت

☑️2 پارکینگ سندی باکس
✔️نمای در خورتحسین و چشم نواز

▫️مشاور و امین شما: مهندس عباسی▫️

✨گروه بزرگ مشاورین املاک پایدار .✨
⭕️وهابی بین خیابان 14 و 15 کیانپارس⭕️