تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی200 متر زمین 360 متر بنا لواسان

200 متر زمین 360 متر بنا لواسان

11 ماه پیش در لواسان

قیمت کل
33٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
161٬764٬000 تومان
☆گروه مشاورین املاک اخوان کردی☆
__

*204 متر سند 6 دانگ
*3 واحد 120 متری
*بهترین دسترسی به مرکز شهر
*قابلیت ساخت 4 طبقه
*هم قیمت یک واحد آپارتمان ‼

مشتری گرامی با هر بودجه ای و با هر سلیقه ای که شما دارید ملک مورد نظرتان را ما داریم
پس کافی است همین الان با بنده تماس بگیرید .

*مشاور امور ملکی شما در لواسان*
•مهدی فرسیابی •
.
نشانی دفتر :لواسان ضلع جنوبی میدان ناران