تائید
فروش مسکونیآپارتمان200 متر سه خواب استخردار لوکیشن عالی به قیمت

200 متر سه خواب استخردار لوکیشن عالی به قیمت

4 روز پیش در میرداماد

متراژ
200
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏57,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏285,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❗️بهترین لوکیشن میرداماد❗️
✅️ساختمان در حد نوساز دیدنی استخر سونا جکوزی فعال
✅️سرایداری مقیم
✅️نور و نقشه بینظیر
✅️تی وی روم مجزا
✅️یک خواب مستر
✅️بالکن کاربردی
✅️سند شخص تک برگ بدون ریشه
✅️ورودی لابی و لابی من
⚜️مشاور و کارشناس ملکی منطقه پاسداران دروس⚜️
فریبرز