تائید
فروش مسکونیآپارتمان200 متر صیاد شیرازی خوش نقشه

200 متر صیاد شیرازی خوش نقشه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
200
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
8٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬000٬000 تومان
طبقه
2
با مسکنvipرضوی رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید

بی شک این آخرین بازدید شماست

☑️لوکیشن :صیاد شیرازی
☑️متراژ :200 متر
☑️جهت ملک:جنوبی
☑️تعداد خواب :3
☑️طبقه :دوم
☑️پارکینگ انباری آسانسور فول امکانات
☑️تعداد طبقات :5
☑️تعداد واحد در طبقه :2
☑️سال ساخت :10 سال
⬅️باز سازی بینظیر با بهترین متریال روز
⬅️بسیار خوش نقشه
⬅️داخل پذیرایی 3 دست مبل قابل چیدمان است

تضمین پایین ترین قیمت منطقه

فایل کاملا شخصی جهت هماهنگی بازدید، فیلم و عکس تماس بگیرید در خدمتم

مشتری گرامی با هر سلیقه و بودجه ای که دارید فایل مورد نظر شمارا داریم

خانم عدالت