تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا200متر ویلایی 2طبقه یکجا فول بازسازی

200متر ویلایی 2طبقه یکجا فول بازسازی

2 سال پیش در پرند

متراژ
200
ساخت
1390
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬500٬000 تومان
متراژ زمین
200
به نام مالک هستی بخش

یک واحد ویلایی مشاعی 2طبقه یکجا فول بازسازی لاکچری حیاط جنوبی
کابینت های گلاس شیرآلات ایتالیایی هر دو طبقه بازسازی،شده
سند تک برگ قابلیت وام گرفتن هر طبقه جدا
قابلیت رهن هر طبقه تا 500ملیون

مشاور شما آقای شایگان*****
خرید و فروش رهن واحدهای شما عزیزان در سریعترین زمان
با احترام در خدمت شما هستیم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان بزرگ دریانو پرند هسا کیسون کوزو

✅️✡️با کمترین هزینه باماصاحب خانه شوید ✅️✡️