تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا200متر ویلایی/مرکزی/جنوبی/فرصت ساخت وساز

200متر ویلایی/مرکزی/جنوبی/فرصت ساخت وساز

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
200
ساخت
1380
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
14٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬500٬000 تومان
متراژ زمین
200
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
200 متر ویلایی محدوده میدان مرکزی✅
لوکیشن عالی جهت ساخت و ساز و سرمایه گذاری✅
جنوبی✅

فروشنده واقعی و بی قید و شرط❗

مشاور و کارشناس امور ملکی:آقای هدایتی✅