ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
200متر/ویو ابدی/مطبخ دار/تک واحدی/ حاشیه سجادیه
200متر/ویو ابدی/مطبخ دار/تک واحدی/ حاشیه سجادیه
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
عرض سلام و درود فراوان
با آرامش و آسایش به خانه رویایی تان نقل مکان کنید
❎فقط کافیست به ما اعتماد کنید❎
✅سازه ای تک خال با امکاناتی بی نظیر
❌❌قیمت باور نکردنی و خارج از حباب بازار❌❌
✅200متر تک واحدی
✅نما کلاسیک با نورپردازی
✅کلا 4 واحد
✅کابینت ها چوب منبت کاری شد
✅کلوزت
✅300بابت تعهد سند کسر میگردد
و توضیحات شنیدنی دیگر...
برای مشاهده آگهی های ما فقط کافیست کلمه پرند را در دیوار جست و جو کنید
✅✅به پاس اعتماد شما مشتریان عزیز✅✅
مشاور و خدمتگزار شما
نوروزی⬅️⬅️ ***********
کارگزاری املاک سراسری پرند
مجیدیه 9 محمدیه 5 بین محمدیه 5/4و5/6
با تشکر///
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت