تائید
فروش مسکونیآپارتمان200متر ژورنالی غرق در نور/پلانی و خواستنی

200متر ژورنالی غرق در نور/پلانی و خواستنی

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
200
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
8٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬500٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █شرکت معاملات ملکی سیناگروپ█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

⭕️اندیشه شهر سرمایه گذاری در استان تهران بهترین فرصت برای چندین برابرکردن سرمایه شما !!
یه فایل فوق العاده با قیمت باورنکردنی درمنطقه
__________________◇●◇___________________
[کد:F:A 220]
توضیحات:

⚜️200متردیزاین قانع کننده/3خواب تختخور
⚜️ متریال وارداتی/4طبقه تک واحدی
⚜️ کابینت هایگلس
⚜️دارای 2عدد کولرآبی
⚜️دارای آسانسور/پارکینگ اختصاصی/انباری
⚜️بهترین لوکیشن

⭕️دسترسی آسان به کلیه امکانات شهر
⭕️قبل از گرانترشدن مسکن خرید خود را انجام دهید
فرصت ها منتظر تعلل ما نمی مانند⭕️
___________________◇●◇___________________
✔️انتخاب بر اساس توان شما و هنر ما

✨️✨️برای مشاوره رایگان و تخصصی در کل منطقه همین حالا با من تماس بگیرید✨️✨️

⭕️ همراه و راهنمای شما: خانم پارسا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری