تائید
فروش مسکونیآپارتمان200متر/کیانپارس غربی/تکواحدی/بازسازی شده

200متر/کیانپارس غربی/تکواحدی/بازسازی شده

2 سال پیش در اهواز

متراژ
200
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
8٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬500٬000 تومان
طبقه
5

✨️نما مشاعات فرا تر از سال ساخت ⚜️

✨️ پارکینگ سندی با بهترین جانمایی خودرو ⚜️

✨️دو لاین اسانسور⚜️

✨️پلان مهندسی شده با تراس کاربردی⚜️

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید

⭕️⭕️⭕️این آخرین بازدید شماست⭕️⭕️⭕️

⚜️کارشناس امور ملکی شما : بشار عذاری✨️
⚜️کارشناس امور ملکی شمادرمنطقه 2

✨️آدرس دفتر:املاک باما نبش 3 غربی کیان اباد✨️