تائید
فروش مسکونیآپارتمان200متری کلاسیک تاپ لوکیشن گلسار بلواراصلی

200متری کلاسیک تاپ لوکیشن گلسار بلواراصلی

2 سال پیش در رشت

متراژ
200
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
14٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
74٬250٬000 تومان
طبقه
4
✅5طبقه5واحدی کیلید نخورده
✅طبقه چهارم غرق درنور
✅رویال مستر/جکوزی
✅کابینت مببران سفارشی/مطبخ
✅سالن تفکیک شده
✅2پارکینگ اختصاصی باکس

☎️برای اطلاعات بیشتر وبازدید تماس حاصل فرمایید

⚜️مشاورشما درامورملکی و حقوقی:امیرحسین ماهر⚜️
⭐️فایل مشابه موجود می باشد⭐️
بهترین لوکیشن
⚜️املاک حاجی آقائی(گیلای)⚜️
آدرس دفتر:رشت گلسار بلوار سمیه نبش143
به مدیریت : مهندس حامد حاجی آقائی