تائید
فروش مسکونیآپارتمان201 متر اول هاشمیه / فول امکانات

201 متر اول هاشمیه / فول امکانات

1 سال پیش در مشهد

متراژ
201
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
12٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬189٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
☎️مسکن مجلل صارمی
✔️پوراکبر

⚜️ 200 متر ( ملک جنوبی )
⚜️لابی مبله
⚜️سالن gym
⚜️طبقه اول
⚜️3 خواب کمد فول ( مستر )
⚜️سند شش دانگ ملکی
⚜️کابینت mdf / کف تکسرام
⚜️پارکینگ اختصاصی و مهمان
⚜️اسانسور
⚜️تراس بزرگ
⚜️10 متر انباری
⚜️نما سنگ عباس اباد
⚜️وان و جکوزی / دوش کابین
⚜️5 عدد اسپیلت نصب و پکیج شوفاژ
⚜️فول امکانات

✔️کلید موجود
✔️موارد مشابه موجود

✔️قابلیت رهن کامل تا 2/000 میلیارد
✔️قابلیت وام مسکن

♦️بی واسطه