تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی201 متر زمین / 5 روپیلوت / بیشه حبیب

201 متر زمین / 5 روپیلوت / بیشه حبیب

7 ساعت پیش در صائب

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏70,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏350,746,000 تومان
⚜️ جایی که باید پول ، در بیاد ⚜️

○ متراژ : 201 متر
○ کد ارتفاعی : 5 قطعی
○ بر پلاک : 12
○ مناسب برای ساخت
○ دسترسی : بیشه حبیب
○ جهت اطلاعات و عکس های ملک تماس بگیرید
————————————
◈ جهت فروش و اجاره ملک خود عدد 1 را پیامک کنید
◈ مشاور ملکی شما : آقای رفیعی