تائید
فروش مسکونیآپارتمان201متر/4خواب/فول امکانات/ونک/فروش

201متر/4خواب/فول امکانات/ونک/فروش

1 سال پیش در تهران

متراژ
201
ساخت
1372
اتاق
4
قیمت کل
19٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
99٬004٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✔کافیست تماس بگیرید با بیش از 2 دهه تجربه در خدمت شما عزیزان هستم و بهترین مشاورها را تقدیم میکنم بهترین فایلها برای مشارکت خرید و اجاره منطقه 1 و 3 مطلع شوید اعم از کلنگی مسکونی و اداری

✔201 متر 4 خواب امکانات کامل نور گیر بینظیر ویو ابدی در ونک

✔✔مالک فروشنده واقعی✔✔

✔✔نقدینگی خوب= تخفیف خوب✔✔

✔فایل کاملا شخصی همکاران گرامی لطفا کنجکاوی نفرمایید

✔کارشناس تخصصی منطقه 3

✔دوست و مشاور شما عباسی

ساعت تماس 9 صبح الی 11 شب در خدمت تمام دوستان هستم