تائید
فروش مسکونیآپارتمان202 متر در الهیه بازسازی شده به سبک ایرانی مدرن

202 متر در الهیه بازسازی شده به سبک ایرانی مدرن

2 سال پیش در تهران

متراژ
202
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
44٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
217٬821٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
در الهیه سه خواب 202 متر
آشپزخانه کدبانو پسند
تا زمان خرید واحد مورد نظرتان در کنارتان هستیم
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
انواع و اقسام فایل های مشابه در منطقه
بهترین لوکیشن الهیه

مشاور شما: فتحی
مسکن دیپلمات