تائید
فروش مسکونیآپارتمان202متر 3خواب 2پارکینگ لابی دار کلیدنخورده

202متر 3خواب 2پارکینگ لابی دار کلیدنخورده

1 سال پیش در کرج

متراژ
202
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬405٬000 تومان
طبقه
2
✅املاک پلاک گوهردشت ؛ ملکشاه بین 11 و 12

فروش واحد 202متری زیر قیمت گوهردشت

5 طبقه ی 10 واحدی ، طبقه ی دوم

لابی مبله ، دوپارکینگ سندی

بسیار خوش نقشه ، تراس سرتاسری رو به آفتاب

مطبخ سرد و گرم ، مستر و…

❌فروش فقط نقدی❌

✅مسعود حمدی