تائید
فروش مسکونیآپارتمان203 متر برج هرمزان برج شهرک غرب 3 بالکن 2 پارکینگ

203 متر برج هرمزان برج شهرک غرب 3 بالکن 2 پارکینگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
203
ساخت
1380
اتاق
3
قیمت کل
41٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
203٬448٬000 تومان
طبقه
12
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
18
⚜️درود⚜️
⚜️سام مشاور تخصصی برجهای شهرک غرب⚜️
املاک معتبر خانه ایران vip
______________________________________________
203 متر 3 بالکن وسیع 3 خواب 3 طرف دید جنوب
بهترین نقشه 3 خواب طبقات بالا
پلان تفکیکی و کاربردی پرنور پنجره قدی

مشاعات هتلینگ فضای سبز و زمین بازی
لابی و لابی من گیت ورودی
به قیمت رسیده
سند آماده محضر

سپاس