203متر زمین مسکونی در منطقه ای آرام
2 سال پیش در آستانه اشرفیه
کپی شد
قیمت کل
1٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
5٬172٬000 تومان
203متر زمین
با تاییدیه بنیاد مسکن
با بر 11متر
کاملا مستطیل
امتیازات پای زمین
دارای گذر 6متری
گذر اصلی 16متری
دور تا دور زمین پی کنده شده
آماده دیوار کردن
امتیازات پای زمین
در نزدیکی شهر
یک کیلومتر فاصله تا شهر
پنج کیلومتر فاصله تا لاهیجان
ده کیلومتر فاصله تا دریا
آدرس ملک ::: آستانه اشرفیه چهار راه زندی خیابان ابریشم
*خرید،فروش،رهن،اجاره
*زمین،آپارتمان،ویلای شهری و روستایی،شالیزار و غیره
*پیمانکاری صفر تا صد اصولی ساختمان به صورت مدیریت پیمان
*معرفی سود آور ترین پروژها برای شما مشتریان عزیز
*تفاوت را با من تجربه کنید
*محدوده کاری ما::: شرق استان گیلان
_____________________________________________________
**آدرس ما:::گیلان زیبا آستانه اشرفیه خ جهاد دپارتمان املاک کندو هر انچه شما میخواهید.