تائید
فروش مسکونیآپارتمان204 متر تک واحد/فردوس 18/امکانات فول

204 متر تک واحد/فردوس 18/امکانات فول

1 سال پیش در گرگان

متراژ
204
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
9٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
سند
تک برگ
تعداد کل طبقات
4
درود برشما
با احترام زیاد توضیحات کلی خدمت شما ذکر میکنم
توضیحات بیشتر یا سوالی اگر بود لطفا تماس ب.یرید در خدمت شما عزیزان هستم.

یک واحد 204 متری
4طبقه
4واحد
طبقه 3 جهت فروش
3خواب
مستر ، کلوزت ، مطبخ ، 2تا تراس
لابی ، 2مورد پارکینگ منفی یک ساختمان

قیمت استثنائی

کافیه شما پسند کنید ، مذاکرات نهایی و گرفتن تخفیفات کاملا به عهده ماست و رضایت دوطرف تضمین کار ماست.

هلدینگ و کارگزاری املاک دانیال
کارشناس فروش رمضان سرایی