تائید
فروش مسکونیآپارتمان204متر*الهیه اول رحمانیه*آشپزخانه تراسدار سندآماده

204متر*الهیه اول رحمانیه*آشپزخانه تراسدار سندآماده

1 سال پیش در مشهد

متراژ
204
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬352٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚜️ مسکن مجلل * رحمانیه5 ⚜️

✅ پارکینگ و انباری سندی

●وقت شما ارزشمند هست بجای شما منطقه را جستجو کردم تا بهترین واحد با بیشترین میزان آرامش و مناسب ترین قیمت رو خدمتتون ارائه کنم ●

⬛کارشناس حقوق و امین شما: رخشانی⬛     

 
    
■ اعتماد شما، اعتبار ماست ■