تائید
فروش مسکونیآپارتمان204متراپارتمان تکواحدی امین

204متراپارتمان تکواحدی امین

2 سال پیش در ارومیه

متراژ
204
ساخت
1395
اتاق
4
قیمت کل
7٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬009٬000 تومان
طبقه
1
فروش اپارتمان لوکس انتیک کم واحد کلا 5واحد
پارکینگ همکف بدون مزاحم
4خواب مستر دار دارای 2تراس
نورگیری فوق العاده لوکیشن عالی
فول کابینت و کمد دیواری
کاغذ دیواری رنگ امیزی کناف و نور مخفی
واقع در بهترین نقطه امین
فروش نقداا