تائید
فروش مسکونیآپارتمان205 متر / دو نبش /

205 متر / دو نبش /

1 سال پیش در قم

متراژ
205
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬048٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
جهت ساختمان
جنوبی
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
6
205 متر

3 خواب مستر

2 تراسه

سه خواب دارای نور

سالن فوق العاده دلباز و غرق در نور

تراس بزرگ با قابلیت چیدمان و نشینمن

لابی نشینمن

متریال بسیار بروز و درجه یک

مبلغ 500 میلیون پای سند که از مبلغ کل کسر میشود

__________________________________________
سایت املاک دانا ، انسجام نبش کوچه 8
مشاور املاک آقای بدری
موارد دیگر با قیمت و متراژ مختلف موجود است