تائید
فروش مسکونیآپارتمان205 متر رشدیه ، لاله قابل خرید با بیتکوین

205 متر رشدیه ، لاله قابل خرید با بیتکوین

2 سال پیش در تبریز

متراژ
205
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
63٬414٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
واحد سوپر لوکس

در اعیان نشین ترین محله رشدیه .

ویو ابدی رو به پارک نور گیری عالی

l هر سه خواب مستر دار

بعلاوه سرویس عمومی

آیینه کاری شده شیک و مجلل تمامی چوب های استفاده شده در کابینت ها و کمد ها از چوب گردو ترک میباشد .

با بهترین ساخته های شیرآلات kohler آلمانی , سینک ظرف شویی بنتو.

بازسازی شده و

همسایه های واقعا تعرف کردنی و لاکچری

خلاصه یکی از بهترین فایل های ممکن در رشدیه تبریز میباشد .

بازدید مساوی خرید .

*** این ملک قابل معاوضه با بیت کوین و تتر نیز میباشد ***

مشاور شما در امور ملکی و مالی :

کاشفی.