تائید
فروش مسکونیآپارتمان205 متر هتلینگ ویو ابدی تهران

205 متر هتلینگ ویو ابدی تهران

2 سال پیش در تهران

متراژ
205
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
69٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
340٬000٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
7
❌❌❌ املاک vip ❌❌❌
❌❌❌مشاور شما حبیبی❌❌❌
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
سازه برند از سازنده مطرح سعادت آباد
با امکانات هتلینگ بی نظیر و بدون مشابه
500 متر لابی مبله با 3 شیفت لابی من
املاک خانه ایران vip
تقاطع بلوار بهزاد و یادگار امام مجتمع تندیس
***********