تائید
فروش مسکونیآپارتمان205متر/سوپر لاکچری/مشاعات آبی/چهاربااغ

205متر/سوپر لاکچری/مشاعات آبی/چهاربااغ

1 سال پیش در تهران

متراژ
205
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
23٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬170٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
به نام یگانه معمار هستی

      توجه                                                   توجه

   سازه ای برند در کل منطقه 5 از سازنده به نام منطقه

                      205 متر اپارتمان

           با پلانی تفکیکی بدون یک سانت پرتی

         نقشه و متریال ژورنالی و بینظیر در منطقه

              کف سنگ اسلب 130×130بسطامی

                 کابینت انزوپولیش بلوم اتریش

               اشپزخانه فرنیش برند بوش المان

دارای:
کلوزت+لاندری+سیستم هوشمند(BMS)+سیستم صوتی

            سه خواب استاندارد (دوخواب مستر)

   اتاق ها و سالن بدون مشرف با چشم اندازی بینظیر

        هر واحد دارای برق 3 فاز و جعبه برق مجزا

مشاعات تا سقف سنگ (ترکیبی از سنگ اسلب و تراورتن)

               کابین 8 نفره موتور زیلابک المان

         روف گاردن با ویو 360 درجه (تجهیز شده)

لابی و لابی من 24 ساعته

مشاعات ابی ( سونا و جکوزی)

                        دو پارکینگ باکس

    در محله ی دنج و اعیان نشین جنت اباد جنوبی

مشاور تخصصی فایل های 3 خواب منطقه: خانم نوروزی