تائید
فروش مسکونیآپارتمان205متر/قدرالسهم قوی/سرمایه گذاری

205متر/قدرالسهم قوی/سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
205
ساخت
1376
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
27٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
134٬146٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
به نام یگانه معمار هستی

فروش فوری فوری

یک واحد 205متر بازسازی شده

یک از دو

دارای 150متر قدرالسهم از زمین 300متری جهت جنوبی

با آینده بسیار سود ده

در یکی از بهترین لوکیشن های ستارخان

با بر و گذر 12متری

این واحد بسیار عالی جهت یک سرمایه گذاری بلند مدت و پر سود است

فروشنده صد درصد و واقعی

به قیمت پارسال امسال خرید کنید

تا ((17میلیارد تهاتر الباقی نقد))

بازدید=خرید مطمن

ابراهیمی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دلتا دو در

50 سال سابقه ضامن اعتماد شماست.