تائید
فروش مسکونیآپارتمان205متر پروژه پرسیس پارک گلزار شمالی

205متر پروژه پرسیس پارک گلزار شمالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
205
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
61٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
300٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
10
205متر

3خواب

1خواب مستر

ملک شخصی بدون ریشه

سازنده برند منطقه 1

مشاور شما محسن