تائید

205مترویلای

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
205
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
13٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬853٬000 تومان
متراژ زمین
205
آبگرم کن
205متر
ویلای
لوکیشن عالی
داخل فاز
110متربنا
اب
برق
گاز
مالک خودش سکونت داره
تخلیه فوری
متراژ. 10،20
بهترین موقیت برای ساخت وسرمایه گذاری