تائید
فروش مسکونیآپارتمان205متری/3خواب هاشمیه/فول امکانات

205متری/3خواب هاشمیه/فول امکانات

1 سال پیش در مشهد

متراژ
205
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
12٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬024٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
باسلام
یک واحد واقع در هاشمیه
طبقه چهارم
تک واحدی
5 طبقه
5 واحد
باتشکر و احترام.