تائید
فروش مسکونیآپارتمان206 متر 3 خواب/ویو ابدی/نوساز /2پ سندی/سعادت آباد

206 متر 3 خواب/ویو ابدی/نوساز /2پ سندی/سعادت آباد

1 سال پیش در تهران

متراژ
206
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
52٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
252٬427٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
♦️سلام بزرگوار

♦️( 230 متر 3 خوابه ) و ( 206 متر 3 خوابه با 1 خواب مستر )
♦️یک عدد واحد 130 متری هم موجود میباشد در همین سازه
♦️(( چشم انداز ابدی تهران ))
♦️دسترسی عالی
♦️(( سالن جشن و میهمانی بزرگ ))

♦️خوش نقشه ✔️غرق نور و آفتاب✔️ پنجره های قدی
♦️سرایدار مقیم 24 ساعته
♦️دوربین مداربسته
♦️لابی مبله
♦️(( 2 پ سندی ))

♦️(( بسیار خوش قیمت با پرداختی آسان ))

♦️مشاور شما ( حمید ) تماس از 9 صبح تا 11 شب حتی تعطیلات