تائید
فروش مسکونیآپارتمان206 متر برج باغ کلاسیک - ویو ابدی

206 متر برج باغ کلاسیک - ویو ابدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
206
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
85٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
412٬621٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
10
برج باغ اصیل - 800 متر لابی مجلل
3 لاین آسانسور
3 شیفت لابی من 24 ساعته
طبقه ی 8
چشم انداز ابدی
تراس قابل چیدمان
پلان ایده آل L شکل
ارتفاع سقف واحد 3/80
3 پارکینگ سندی
مشاعات آبی هتلینگ
سند تک برگ شخصی اماده ی انتقال
ب*** مشابه
دیبا ***********