تائید
فروش مسکونیآپارتمان207 متر شهرک غرب هرمزان

207 متر شهرک غرب هرمزان

1 سال پیش در تهران

متراژ
207
ساخت
1380
اتاق
3
قیمت کل
48٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
231٬884٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
20
داخل برجهای هرمزان
207 متر
بسیار تمیز و مرتب
کاملا قابل استفاده و سکونت
چهار بالکن + اتاق مستخدم

فروشنده قطعی
صرفا نقدی
تخلیه آماده تحویل
بازدید با هماهنگی