تائید
فروش مسکونیآپارتمان208 متر / کلید نخورده / 2 پارکینگ سندی

208 متر / کلید نخورده / 2 پارکینگ سندی

2 سال پیش در کرج

متراژ
208
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
18٬408٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
88٬500٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ سازه ای متفاوت از سازنده بنام منطقه ⚜️

✨ شرایط پرداخت عالی

✅208 متر
✅3 خواب ( هر 3 خواب مستر )
✅خوش نقشه
✅2 پارکینگ سندی
✅فروشنده واقعی

**** املاک بزرگ هما **** مشاور آینده شما ****

(( قویترین فایلینگ در سطح استان البرز ))

موارد مشابه را از ما بخواهید...مشاوره رایگان و حرفه ای

(برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید)

همراه و مشاور شما ⬅️ نظیفی